Atrakcje dla dzieci

Dom Jasminspa

Romantyczny weekend lub pobyt we dwoje, wczasy,wakacje, wieczór kawalerski, wieczór panieński – to tylko nieliczne okazje do odpoczynku i spędzenia niezapomnianych chwil na mazurach – tuż nad brzegiem mazurskiego jeziora możecie Państwo cieszyć się każdą chwilą spędzając wspólnie czas w jednym z naszych domów , odpoczywając również z dziećmi.

Uśmiech i radość dzieci jest bezcenna -dlatego przykładamy dużą uwagę do dobrego samopoczucia naszych najmłodszych gości. Spełniamy ich oczekiwania wiedząc że udany wyjazd dla dzieci – to również udany, rodzinny wypoczynek dla Państwa.

Dołożymy wszelkich starań aby wspólnie spędzony pobyt na mazurach w domu JASMINSPA i WRZOSPA był dla Państwa udany. Przygotowaliśmy wiele atrakcji zarówno w domu jak i w ogrodzie.

Energię mogą rozładować na trampolinie, huśtawce ze zjeżdżalnią i piaskownicą. Ciekawa okolica sprzyja wycieczkom rowerowym na rowerach które oferujemy Państwu od kwietnia do października.

Pod opieką osób dorosłych zwiedzać mogą szlaki wodne na kajaku lub łódce by w pełni nacieszyć się wczasami nad jeziorem.

Wieczorem zmęczone po całodziennych zabawach Państwa pociechy mogą obejrzeć film lub bajkę na dużym ekranie z projektora lub DVD, a sprzyjająca pogoda umożliwia projekcję kina letniego na tarasie, oglądając seanse filmowe na tarasie. Na dobranoc możecie Państwo poczytać bajkę z dostępnej mini biblioteki. Państwa pociechy nie zejdą samodzielnie ze schodów bo zabezpiecza je specjalna bramka – bezpiecznie można wówczas odpocząć na tarasie i kosztować lokalne trunki. Dla najmłodszych pociech zapewniamy krzesełko do karmienia, łóżeczko turystyczne, wanienkę, wózek.
Tereny działek są ogrodzone i Państwa pociechy będą bezpiecznie bawić się w ogrodzie z wieloma atrakcjami i basenem letnim.


Atrakcje w pobliżu – park linowy, park wodny, kino 3D, PUB na wodzie, stadnina koni, lodowisko w okresie zimowym, całoroczny stok narciarski w Druskiennikach, stok narciarski w Okrągłym i Gołdapi

 • Wiosenne pobyty w promocyjnych cenach - od poniedziałku do piątku - gorące kąpiele w saunie, ruskiej bani z jakuzzi
 • W NIEDALEKIEJ ODLEGŁOŚCI ZNAJDUJE SIĘ Mazurskiego ZOO „Safari” w miejscowości OKRĄGŁE( 15 minut jazdy samochodem) oraz Wyciąg Narciarski
 • Aquapark w hotelu Gołębiewski w Mikołajkach
 • Kino Planet Cinema w Ełku
 • Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie
 • Zwiedzanie mostów w Stańczykach
 • Wycieczka do Giżycka – zwiedzanie twierdzy Boyen, mostu obrotowego, Wieży Ciśnień,
 • Lina Park w Ełku, Muzeum Ziemi Ełckiej, Muzeum Kolejnictwa w Ełku
 • Wilczy Szaniec , poligon, park atrakcji wojskowych, Mazurolandia - park miniatur
 • Spływy kajakowe, żeglarstwo, narciarstwo, grzybobranie
 • Do dyspozycji Państwa w cenie łódka, kajak, rowery
Close Menu