Promocje

Dom Jasminspa – wolny na długi  weekend Boże Ciało w czerwcu ( rezerwacja minimum 3 dni)
W ramach romantycznych pobytów dla dwojga w cenie  zapewniamy – kąpiel w gorącej bali z jakuzii, pianą i płatkami róż, rozgrzanie ciał w saunie, świece, relaksującą sól do kąpieli, blask ognia w kominku, romantyczny film, wino musujące, owoce,  iluminacje świetlne, widok z sypialni na gwiazdy i jezioro.
* za dodatkową opłatą istnieje możliwość zamówienia romantycznej kolacji przy świecach, słodkiej niespodzianki, tortu, sushi, kwiatów – menu do wyboru z karty lokalnej restauracji
Zapraszamy do rezerwacji klimatycznego domu Wrzospa z sauną, balią ruską, apartamentem z jakuzzi i widokiem na kominek – w promocyjnej cenie  dla dwojga od niedzieli do piątku 250 zł/doba – to idealne miejsce na romantyczne weekendy we dwoje – miejsce ciche, ustronne i dyskretne – wolne weekendy na wieczór kawalerski lub panieński.

Mazury – o każdej porze roku są piękne i zachęcają do spędzenia błogiego relaksu przy blasku kominka

Odpoczynek  na Mazurach – a pobyt jak w górach – przepiękne krajobrazy, dom z bala, blask ognia w kominku, sauna, balia, wyciągi narciarskie w pobliży , kulig, ognisko, sanki – to tylko nieliczne atrakcje zapewniające udany zimowy urlop lub weekend w gronie najbliższych osób, przyjaciół.  

Na Mazurach  można nauczyć się jazdy na nartach samemu lub z instruktorem oraz  doskonalić swoje umiejętności w najlepszych kompleksach narciarskich , które znajdują się blisko Szczecinowa min. wyciąg narciarski w Okrągłym,  Pięknej Górze, Szelmencie

 Posiadamy wolne terminy WEEKEND BOŻE CIAŁO

Wolny weekend w domu Jasminspa – 18-20.05.2018

Close Menu