Wieczór kawalerski i panieński

Zorganizuj wieczór kawalerski lub panieński i ciesz się wspomnieniami …

Nasze domy całoroczne  to doskonały pomysł do spędzenia wieczoru kawalerskiego lub wieczoru  panieńskiego – a z pewnością taki wieczór panieński lub kawalerski to niezapomniane przeżycie.   Często zastanawiacie się gdzie można spędzić te wyjątkowe chwile i pożegnać się ze stanem wolnym zanim staniecie na ślubnym kobiercu – zapraszamy na wyjątkowy i niezapomniany wieczór panieński lub kawalerski w  otoczeniu jezior mazurskich.

Zapraszając przyjaciół, znajomych, rodzinę możecie Państwo spędzić ten wieczór w jednym z naszych komfortowo wyposażonych domów JASMINSPA i WRZOSPA.
Duży salon z kominkiem, kulą i światłami dyskotekowymi, sprzętem muzycznym kinem z dużym ekranem i projektorem umożliwi zrobienie projekcji zdjęć , które mogą być atrakcją tego wieczoru kawalerskiego bądź wieczoru panieńskiego  lub zrobić projekcję ulubionych filmów .

Sprzyjająca aura pogodowa umożliwi zorganizowanie wieczoru na terenie ogrodu z dużym tarasem, grillem, hamakiem i  basenem w okresie letnim.
Zorganizowanie wieczoru panieńskiego w naszych domach to świetna zabawa a jednocześnie relaks i odpoczynek w gronie zaproszonych gości. Oferujemy wannę jakuzii, solarium, banię ruską, saunę i w okresie letnim basen. To miejsca gdzie możecie się dobrze bawić przez cały rok , ale również poplotkować, pożartować a przede wszystkim odprężyć.

To co istotne – nasze całoroczne domy  są tylko do Państwa dyspozycji na wyłączność i wyjątkowy  pomysł zorganizowania Twojego wieczoru kawalerskiego  lub panieńskiego z dala od miasta a w otoczeniu pięknych mazurskich jezior .

Dom Jasminspa znajduje się blisko Ełku co umożliwia z korzystania miejskich atrakcji: dyskoteki, puby, restauracje. Polecamy: www.bialyzagiel.pl/dyskoteka/,http://www.nclaguna.com, www.kuzniasmaku.eu – dyskoteka całodobowa – bliskość domu do Ełku jest atutem dla osób, które chcą korzystać z miejskich atrakcji (taksówka z domu Jasminspa około 15 zł)

Dla Pań proponujemy Babski Wieczór Relaksu w domu Wrzospa nad jeziorem Szóstak Duży – kąpiele w gorącej balii z jakuzzi, saunie, ognisko, gwiazdy i dobra muzyka – miejsce dyskretne i ustronne

Organizowane imprezy w naszych całorocznych  domach JASMINSPA i WRZOSPA na długo pozostają w pamięci naszych klientów

w cenie wliczone są liczne atrakcje min.: szale boa, peruki, światła dyskotekowe, kapelusze 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w sprawie organizacji wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego w jednym z naszych domów: tel.: 5314440447

Close Menu